Продажа
4-комн. вторички
Продаётся 4-комн. вторичка 91 м²,
Сабунчинский р.
1/16
Все фото
+8 фото
216 000 AZN
2 370 AZN/м²
4-комн.
Вторичка
91 м²
Площадь
1 / 8
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Продаётся 4-комн. вторичка 91 м²,
Сабунчинский р.
Satılır: 4 otaqlı mənzil Sahə: 91 kv.m Mərtəbə: 8/1 (1-ci mərtəbə) Təmirli Yelçəkən (skvoznoy) Sənəd: Çıxarış (kupça) var Qiymət: 216 000 AZN İpotekaya yararlıdır Şirkət haqqı: 1%
Агентство
Ежедневно: 09:00 – 20:00
Баку, Хатаинский р., Белый город, 1-я улица Яшил Ада
Посмотреть все 270 предложения
№ 6102174
•
Просмотры: 40
•
Обновлено: 05.05.2026, 14:05
216 000 AZN
2 370 AZN/м²
4-комн.
Вторичка
91 м²
Площадь
1 / 8
Агентство
Ежедневно: 09:00 – 20:00
Баку, Хатаинский р., Белый город, 1-я улица Яшил Ада
Посмотреть все 270 предложения