Продажа
3-комн. новостройки
Продаётся 3-комн. новостройка 80 м²,
м. 28 мая
1/12
Все фото
+4 фото
258 000 AZN
3 230 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
80 м²
Площадь
5 / 16
этаж
Продаётся 3-комн. новостройка 80 м²,
м. 28 мая
TRIUMF Park yaşayış kompleksində yerləşən, 28 May metroya 10 dəq piyada məsafədə, tam 3 otaqlı mənzil satışa çıxarılır. Mənzil ideal plana malikdir: geniş və rahat 3 otaq, balkon. Boyuk heyeti var !
Баку, Təbriz küçəsi
Баку, Təbriz küçəsi
Смотреть на карте
Наримановский р.
м. 28 мая
Arif
Посредник (агент)
Etagi Azerbaijan
Агентство
Ежедневно: 24 часа
Баку, Наримановский р., ул. Иззеддина Гасаноглы 2А
Посмотреть все 231 предложения
№ 6108174
•
Просмотры: 46
•
Обновлено: 07.05.2026, 12:01
258 000 AZN
3 230 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
80 м²
Площадь
5 / 16
этаж
Arif
Посредник (агент)
Etagi Azerbaijan
Агентство
Ежедневно: 24 часа
Баку, Наримановский р., ул. Иззеддина Гасаноглы 2А
Посмотреть все 231 предложения